Про нас

The VeryThing. Саме твоє

Meaning: If you say something is the very thing, you think it's exactly what's needed. (Cambridge English Dictionary)

Значення: В перекладі з англ. вираз the very thing означає «саме те, що треба»

У каталозі VeryThing Ви знайдете одяг та аксесуари переважно українських дизайнерів та виробників. Це агрегатор інтернет-магазинів. Сервіс знайомить продавців та покупців для здійснення усвідомлених покупок.

Речі у нашому каталозі проходять відбір у стиліста, щоб спростити остаточний вибір для Вас.

З VeryThing Ви відкриєте:

  • усі переваги онлайн-шопингу;
  • різноманіття рідних українських виробників;
  • усвідомлення принад та недоліків своєї зовнішності;
  • нові можливості виглядати стильно, гармонійно та надзвичайно.

Розумний пошук. Можна шукати відразу у рядку «Пошук» або за допомогою різноманітних фільтрів. Використовуйте їх, щоб зекономити час та більше не спокушатись на вбрання, що Вам не личить.

Онлайн-стиліст. Ми зібрали усі базові правила, які слід враховувати, обираючи вбрання. Ви зможете швидко та безкоштовно визначити онлайн свій барвотип, горизонтальний та вертикальний типи фігури.

Цікаве всім. У стилістів немає єдиних стандартів. Адже це творча професія. Водночас є декілька основних підходів до класифікації зовнішності. Команда VeryThing збирає для Вас найбільш корисні матеріали. Ви навчитесь створювати цілісні образи, орієнтуватись на свою індивідуальність не лякаючись суперечливих рекомендацій.

Наша підтримка. Ми допоможемо знайти потрібну річ, якщо її наразі немає в каталозі і, як Вам здається, взагалі ніде немає. Організуємо стиліста для індивідуальної консультації. Порекомендуємо образ для важливої події. Не бійтесь, звертайтесь!
Команда VeryThing працює для Вас, щоб показати, як знання та дотримання простих правил можуть перетворити Ваш гардероб і Вас. Це знання про Вас, про те, яка Ви є і що Вам пасує.
Ми не претендуємо на «істину у вищій інстанції». Оскільки підібрати свій ідеальний колір можна лише приклавши його до обличчя, а на екрані може бути трохи не те. И все ж час про це подумати. Почніть з нами пошук кольорів, тканин та фактур, що Вам пасуватимуть, «своїх» моделей та крою. Все це збереться як пазли і створить Ваш унікальний стиль.

Якщо після знайомства з VeryThing Ви будете уникати необдуманих покупок, наша місія буде виконана.

До липня 2017 року VeryThing працює в Бета-версії (режимі тестування). Будемо раді зворотньому зв’язку (побажання, зауваження та ін.) на info@verything.com.ua.

Якщо бажаєте підтримати проект або приєднатись до нашої команди, обов'язково пишіть! Відповімо оперативно.