Фотосесія для VeryThing

Фотосесія для VeryThing

 

Знайомтесь, Яна Шийка – переможниця новорічного фотоконкурсу VeryThing.

Ми спілкуємось  з Яною після фотосесії. Вона зізнається, що обожнює фотоконкурси, неодмінно бере участь і досить часто перемагає. Тому позувати перед камерою для Яни - не новина, вона стійко витримує багатогодинні перевдягання. При цьому Яна - не професійна модель.  Проте це  хобі наповнює енергією та дозволяє Яні почуватись "на всі 100" навіть похмурими днями. Професію вона обрала всерйоз та надовго, й до сих пір працює хіміком. Ми відразу мали підозри, що Яна щось знає про хімію, можливо навіть використовує феромони? :) Звісно, це - жарт.  Природна чарівність - ось та сама хімія.

 Крім основної роботи Яна викладає на вихідних у харківській автошколі для жінок. Суворий  інструктор знаходить підхід і до скромних пані поважного віку, і до юних самовпевнених автоледі.  Яна пригадує, як колись сама викликала жах сусідів своєю появою на стоянці. В неї навчаються жінки-водії від 16 до 75. Навчитися нормально кермувати здатна кожна, якщо захоче цього по-справжньому, вважає Яна.

Також  Яна полюбляє подорожувати. У робочих справах та заради відпочинку. Вже встигла побувати у багатьох далеких країнах: Китай, Домінікана, Таїланд. Рецепти місцевої кухні та особливості національного менталітету – такі трофеї привозить зі свої подорожей.

Різнобічні захоплення Яни викликають повагу та гордість за українок. У неї виходить виблискувати різними гранями, досягати успіхів у декількох сферах. У чому ж секрет? У відкритості, в умінні  змінюватись та розвиватись. Крім того, за гороскопом Яна – Близнюки, полюбляє спілкуватись та легко заводить контакти.  Хтось у 36 вже мріє про пенсію, хтось підкорює нові висоти, використовуючи кожну нагоду. Можливості надаються усім, але помічають їх лише люди, що звикли думати позитивно.

Безперечно, у Яни – яскрава зовнішність. Ми знашли схожі риси з Монікою Белучі. Темна Зима за барвотипом, фігура - Пісочний годинник. Бажано обирати вбрання, що підкреслюють цей силует та тендітність, а для вечірніх виходів вдягати підбори, щоб компенсувати невисокий зріст. В особистому фотоархиві Яни за роки накопичились сотні дуже різних та стильних образів. Але ми спробували створити щось новеньке. Тому обрали сукні "Зваба". Яні вони дуже пасують. Вбрання від "Зваба" - для реалізованних успішних жінок, які притягують чоловіків, немов магнітом. Усі моделі з натуральних ексклюзивних тканин.  Тому дуже комфортні під час носіння, багато з них підходять і для повсякденного вбрання, елегантні та водночас спокусливі. Ці сукні не відкривають зайвого, проте ваблять та хвилюють уяву. Зваба, одним словом. Цю ж рису ми побачили та відчули у Яні.

Дякуюємо за фотосесію команді:

Фотограф - Тарас Лайко

Візаж - Людмила Весна

Стиліст зйомки - Ольга Шаповалова