Правила використання

Використовуючи сервіс «www.verything.com.ua» (надалі - Сервіс), Користувач вважається таким, що прийняв дані Правила у чинній редакції.

Згідно Закону України «Про захист персональних даних» (надалі – Закон) та статті 205 Цивільного Кодексу України (про способи волевиявлення), Користувачі Сервісу в момент реєстрації на Сервісі дають згоду на використання та обробку їх персональних даних з метою використання відповідних послуг Сервісу.

Згода розповсюджується на весь період використання послуг та період трьох років після припинення використання, якщо інше не передбачено Законом, або якщо Користувач не надасть письмову вимогу (або вимогу у вигляді електронного листа з підтвердженної під час реєстрації Користувача адреси) про термінове припинення використання його персональних даних Власнику Сервісу.

Власник Сервісу зобов’язується зберігати персональні дані та інші відомості про Користувача від доступу будь-яких третіх осіб згідно з вимогами Закону, крім випадків, коли ця інформація може використовуватись як статистична для маркетингових досліджень Власником Сервісу, та у випадках, коли відомості мають бути передані органам державної влади на їх вимогу відповідно до Закону.

Власник Сервісу вживає всіх можливих заходів для відбору інформації, що розміщується на Сервісі, а також для недопущення шахраїв та недобросовісних виробників до розміщення пропозицій у Каталозі товарів. Проте Власник не гарантує повної достовірності інформації та не несе юридичної відповідальності за можливе нанесення Користувачу будь-якого виду збитку від дій згаданих осіб, а також від використання будь-якої інформації, розміщеної на Сервісі.

Власник Сервісу має право блокувати IP адресу будь-якого Користувача на невизначений строк у випадку, якщо його поведінка ображає третіх осіб, містить ознаки шахрайства, обману та інших неприпустимих дій і намірів.

На Сервісі Користувачам надається доступ до бази даних у вигляді Каталогу, що містить інформацію про товари (одяг, взуття, аксессуари) та послуги. Вся інформація про товари, яка представлена на Сервісі, так само інформація про ціну конкретного товару, спирається на інформацію, надану продавцями товарів безпосередньо Власнику Сервісу або ту, що є у відкритому доступі. Власник Сервісу не несе юридичної відповідальності за будь-яку невідповідність інформації.

Копіювання або перепост будь-яких матеріалів Сервісу можливий лише за умов активного посилання на Сервіс або за письмової згоди Власника Сервісу.